כיצד בוחרים עורך דין גירושין מומלץ?

עורך דין גירושין מומלץ

גירושין מהווים נושא כאוב עבור זוגות רבים שבוחרים לנהל חיים נפרדים לאחר תקופה מסוימת יחדיו, כל אחד מסיבותיו שלו. ההליך הזה הופך להיות קשה פי כמה כאשר מעורבים בנושא ילדים ואין הסכמה על נושאים רבים, מה שגורם ללא מעט וויכוחים וחיכוכים בקרב זוגות שבחרו להתגרש. למרות שלא מדובר בנושא שניתן לסיים תוך זמן קצר ולעבור הלאה, כן ניתן להפוך את תקופת הגירושין לפשוטה יותר עבור כל הצדדים המעורבים בעניין, ולסיים את הנישואים בלי לגלוש לפסים אישיים ולא נעימים.

עורך דין גירושין מומלץ- כיצד ניתן לעשות זאת?

גירושין הם לא רק עניין אישי אלא גם חוקי, שדורש להסדיר נושאים שונים כמו מזונות, הסדרי ראייה, מגורים, חלוקת רכוש ועוד. לכן, לא ניתן להתחיל את התהליך ללא עורך דין, בין שמדובר בגירושין בהסכמה ובין שמדובר בגירושין שמגיעיחם עד לבית המשפט. בשני המקרים הללו חשוב שיהיה לצדכם עורך דין גירושין מומלץ שיוכל ללוות אתכם לכל אורך התהליך, ולאפשר לכם להגיע להסדרים הרצויים במינימום זמן ומאמץ ובמקסימום סיפוק.

בחירת עורך דין גירושין מומלץ

גירושין הם נושא עדין שדורש טיפול של עורך דין מומחה שיוכל לספק לכם את כל מה שאתם צריכים מבחינה חוקית. כדי למצוא עורך דין גירושין מומלץ שיוכל לעשות זאת, חשוב שתבחרו אותו לפי המאפיינים הבאים:

  1. ניסיון – "אין חכם כבעל ניסיון" הוא משפט שנכון במיוחד בתחום המשפטי בו יש דקויות רבות שצריך להכיר באופן יסודי כדי להגיע לתוצאה רצויה. לכן, כאשר אתם מחפשים עורך דין לענייני משפחה, וודאו שיש לו ניסיון בתחום, וכן שזה תחום העיסוק העיקרי שלו. עורכי דין "כלליים" לא יוכלו לשרת אתכם בצורה ראויה, ואתם עלולים למצוא את עצמכם מוציאים כסף בלי להגיע לתוצאות שאתם מקווים להן. חשוב למצוא עורך דין שמתמחה בתחום גישור גירושין או בנושא הספציפי הרלוונטי אליכם.
  2. יחס אישי – במשרדי עורכי דין גדולים אמנם יש עורכי דין רבים, אך לקוחות עלולים ליפול בין הכיסאות כאשר הם זקוקים ליחס אישי יותר מאי פעם. במשרדים מסוג זה גם יש נטייה לקבוע פגישה עם עורך דין בכיר באופן חד פעמי כדי למשוך אתכם, כאשר בהמשך יטפל בכם עו"ד זוטר. לכן חשוב לבחור עורך דין שילווה אתכם לכל אורך הדרך ויוכל לענות לכם על שאלות בעת הצורך מבלי שתיאלצו לחכות לכך ימים ארוכים.
  3. השקפת עולם – מלבד היחס האישי, חשוב שתבחרו עורך דין לענייני משפחה וגירושין שיש לו השקפת עולם דומה לזו שלכם. במרבית המקרים מדובר בגישה שרוצה להגיע לעמק השווה, ולסיים את העניינים בצורה נעימה ככל האפשר, ולכן עורך דין שהוא גם מגשר מהווה את האפשרות הטובה ביותר עבורכם.

בחירת עורך דין גירושין מומלץ מהווה החלטה חשובה כאשר בוחרים לסיים נישואים, ולכן חשוב שתעשו את הבחירה הנכונה שתאפשר לכם להגיע לעמק השווה עם הצד השני, לצאת נשכרים והכי חשוב – לעשות זאת בלי לפגוע באיש.

לתיאום פגישת ייעוץ

סגירת תפריט
נגישות