צוואה הדדית – מדוע היא חשובה?

צוואה הדדית

צוואה הדדית – מדוע היא חשובה?

עריכה וכתיבה של צוואה הדדית באמצעות עורך דין היא דבר חשוב מאוד וזאת מכיוון שהיא תאפשר למנוע מקרים של אי מימוש רצונות / ציווי המנוח. מטרתה של צוואה הדדית היא להגן ולהגביל בו זמנית את בן או בת הזוג הנותרים וכמובן באותו אופן להגן על היורשים/צאצאים. עליכם יהיה לשבת עם עורך דין מנוסה לענייני משפחה וירושה ולהגיע להחלטות כיצד תנוסח הצוואה.

ניסוח צוואה הדדית – רק עם עורך דין

במידה ואתם חושבים על צוואה הדדית לשם הגבלת בן או בת הזוג, דעו לכם כי הדרך הנכונה ביותר לפעול היא לא להשתאות עם עריכה וחתימה על צוואה, זאת על מנת להימנע ממקרים שהיא לא תהיה כתובה ברגע הגורלי. כמו כן, יש לוודא כי נעזרים בשירותיו של עורך דין וזאת על מנת להבטיח שהצוואה תהיה כתובה ובצורה המדויקת ביותר שישנה. במידה ותדאגו שכך באמת יהיה אז תוכלו לראות כי יתקבל מענה אשר יספק אתכם במאת האחוזים וזאת כאשר אין זה משנה כיצד בוחנים את הדבר.

מציאת עורך דין עם התמחות בצוואות

אם יש לכם עניין בכתיבת צוואה, מומלץ מבחינתכם לוודא כי אתם ניגשים אל עורך דין אשר מתמחה בכל הנוגע לכתיבת צוואות. בעזרתו של עורך דין צוואות ניתן יהיה להבטיח שיושג מענה אשר יספק אתכם ובמאת האחוזים. כך בעצם תוכלו להיות במצב אידיאלי בדיוק עפ"י התכנית שלכם.
עורך דין שניחן בניסיון ובהתמחות רבת שנים בכל הנוגע לכתיבת צוואות יוכל להיות כזה שיכתוב את הצוואה בדיוק כפי שאתם מצפים שהיא תהיה. זו תהיה בעצם הבחירה הנכונה ביותר מצד כל אחד מכם בעניין זה. היו בטוחים בכך.

שלי גמליאלי– עורכת דין לשירותכם

עורכת הדין שלי גמליאלי תשמח לספק לכל אחד מכם מענה מקיף וזאת בכל הנוגע לעניין עמו אתם מתמודדים. בעזרתה של שלי תוכלו לראות כי יתאפשר לכם להשיג מענה מדוייק למדי ותוכלו בעצם להיות בטוחים לחלוטין בכל הנוגע לרמת הדיוק והמקצועיות בה תכתב הצוואה שלכם. שלי תדע להבטיח שכל בקשה שלכם תקבל מענה מלא ומוחלט וזאת ללא יוצא מן הכלל. בעזרתה לא תצטרכו לשבור עוד את הראש ולהתעסק בפרטים הקטנים. היא תדאג לכל אלה וכתוצאה מכך החיים שלכם יהפכו הרבה יותר קלים. היו בטוחים בדבר ובמאת האחוזים!

לתיאום פגישת ייעוץ

סגירת תפריט
נגישות