איך בוחרים עורך דין גירושין?

עורך דין גירושין

אין ספק, גירושין הם עניין לא נעים. וודאי עשיתם את השיקולים שלכם והגעתם למסקנה שזה הפתרון המתאים עבורכם, ובכל תהליך הגירושין עלול להיות ארוך ומתיש וכדי לעשותו קל יותר כדאי שתבחרו עורך דין גירושין מתאים. שלי גמליאלי, עורכת דין ומגשרת, מסבירה לכם איך בוחרים עורך דין לענייני גירושין.

זה לא קל בכלל

לפני שנה שנתיים, עשר או עשרים שנה התחתנתם בשמחה ובהתרגשות, אבל עכשיו החלטתם לפרק את החבילה- גירושין בהסכמה. לא משנה מה הסיבה לגירושין, זהו צעד לא קל לשני הצדדים, וכדי שההליך יעבור בצורה הטובה ביותר חשוב שתבחרו עורך דין גירושין מקצועי שיסייע לכם בתהליך כולו.

עורך דין גירושין- בחירה משמעותית

הדרך למדרגות הרבנות אינה פשוטה, וצפוי לכם הליך לא קל מבחינה רגשית ומעשית. אתם בתהליכי ניתוק מהאדם שהיה הקרוב לכם ביותר, זוהי משימה לא פשוטה בכלל. מהסיבה הזו בחירת עורך דין הנה צעד משמעותי, שכן בסופו של דבר עורך הדין הוא זה שילווה אתכם לכל אורך הדרך.

איך תבחרו עורך דין גירושין?

אם כן, בחירת עורך דין היא צעד חשוב לכן חשוב שתקפידו על מספר כללים כדי שאכן תיהנו משירותיו של עורך דין מקצועי ומתאים. הדבר הראשון עליו חשוב שתקפידו הוא תחום ההתמחות של עורך הדין. עורכי דין מתמתחים בתחומים שונים ומגוונים, וחשוב שתבחרו עורך דין המומחה בתיקי גירושין ובדיני משפחה.

עורך דין גירושין- גם תחומים נוספים זה בסדר

אמנם אתם מעוניינים בעורך דין המתמחה בגירושין, אבל אם הוא מתמחה במספר רב של תחומים זה בסדר גמור. עורכי דין מתמחים במספר רב של תחומים, מה שמקנה להם ראייה רחבה יותר ומספק ערך מוסף לתיק המנוהל על ידם.

עורך דין גירושין בעל ניסיון

הדבר הבא אותו יש לבדוק הוא הניסיון המקצועי של עורך דין גירושין. כמובן שעורך דין בעל ניסיון מועט יהיה זול יותר, אבל זה עלול להיות הימור מסוכן שיסבך את תיק הגירושין שלכם. עורך דין בעל ניסיון בתחום הרלוונטי יידע לזהות מבעוד מועד את הנקודות החשובות בתיק ויאפשר לתהליך להתבצע על הצד הטוב ביותר.

גם עורך דין וגם מגשר

כאשר אתם מחפשים עורך דין גירושין חשוב שהוא יהיה גם בעל הכשרה בתחום הגישור. הליך הגירושין כולל בדרך כלל דיונים בין שני הצדדים וניסיון של כל צד לצאת בהפסד המועט ביותר, אך לעתים יש צורך להתפשר. עורך דין מגשר יידע מתי להרפות מההתכתשות ולעבור למשא ומתן יעיל.

לתיאום פגישת ייעוץ

סגירת תפריט
נגישות