עורך דין לענייני משפחה והתמודדות עם הליך גירושין

עורך דין לענייני משפחה

הליך גירושין הוא תמיד ברירת מחדל שאף אחד לא רוצה להגיע אליו. כאשר אנחנו כבר מגיעים למצב שאנחנו מתגרשים חשוב שלא נעשה זאת לבד אלא נפנה לעורך דין מקצועי שילווה אותנו במהלך תהליך זה. כל הליך גירושין הוא הליך רווי רגשות ולחצים ויש לו הרבה מאוד השלכות כלכליות ומשפטיות על אורח החיים ואיכות החיים שלנו, לכן חשוב שעורך דין מקצועי ייתן לנו ייעוץ בנוגע לאופן בו נתגרש ובנוגע להסכם הגירושין שעלינו לחתום עליו. עורך דין לענייני משפחה יוכל לייעץ לנו איזה סעיפים חשוב שיהיו בהסכם והוא יוכל לסייע לנו לנסח הסכם שיהיה הוגן עבורנו ועבור הילדים שלנו.

עורך דין לענייני משפחה וקבלת החלטה בנוגע לחלוקת רכוש משותף

כאשר אנחנו בוחרים לפנות לעורך דין מקצועי כמו עורך דין לענייני משפחה חשוב שנפנה לאיש מקצוע אמין ורגיש. עורכת הדין שלי גמליאלי היא מומחית לדיני משפחה והיא מתמחה בייצוג של נשים וגברים שרוצים להתגרש באופן מכובד ומכבד. גמליאלי מקפידה לייצג את כלל הלקוחות שלה באופן אתי ומקצועי תוך רגישות למצב העניינים הייחודי של כל הליך גירושין בפני עצמו. אחד הנושאים בהם עורך דין גירושין הכי יכול לסייע לנו הוא הנושא של חלוקת הרכוש המשותף שלנו. בדרך כלל חלוקת הרכוש מתבצעת באופן שוויוני בין שני בני הזוג. במקרה בו לבני הזוג היה הסכם טרום נישואין שקבע כיצד חלוקת הרכוש תתבצע אז הוא מה שיקבע את חלוקת הרכוש – אך גם אז ניתן לערער על כך בבית המשפט לענייני משפחה.

עורך דין לענייני משפחה וקבלת החלטה בנוגע לחלוקת המשמורת על הילדים

פנייה לעורך דין מקצועי ומומחה כמו עורך דין לענייני משפחה יכולה לסייע לנו להגיע להחלטה החשובה של חלוקת המשומרת על הילדים שלנו. חלוקת משמורת על ילדים יכולה להיות הליך מורכב מאוד במיוחד כאשר שני בני הזוג רוצים משמורת מלאה או כאשר אחד מבני הזוג רוצה משמורת משותפת בעוד השני לא מעוניין בכך. עורך הדין יוכל לסייע לנו להגיע לפשרה בנוגע למשמורת על הילדים שלנו מחוץ לכותלי בית המשפט. במקרה בו אנחנו ובן או בת הזוג שלנו לשעבר לא מצליחים להגיע לפשרה נוכל לפנות לבית המשפט לענייני משפחה או לבית הדין הרבני על מנת שיקבע באיזה מתכונת של משמורת יגדלו הילדים שלנו – אך עלינו לקחת בחשבון שהחלטת בית המשפט או בית הדין הרבני לא תמצא חן בעינינו.

לתיאום פגישת ייעוץ

סגירת תפריט
נגישות