עורך דין לענייני גירושין והתמודדות עם הליך גירושין בבית המשפט לענייני משפחה ובית הדין הרבני

עורך דין לענייני גירושין

כאשר מגיע הרגע בו אנחנו מחליטים להתגרש ולפרק את הנישואין שלנו הקושי שלנו והחשש הם גדולים מאוד. כדי שהליך הגירושין שלנו יתנהל באופן הטוב ביותר שניתן, כדאי לנו לשכור את שירותיו של עורך דין לענייני גירושין המתמחה בייצוג בבית המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני. עורך דין מומחה יוכל לדאוג לאינטרסים האישיים שלנו וגם לאינטרסים של הילדים שלנו מול מי שצפוי להיות הגרוש או הגרושה שלנו. דוגמא לעורכת דין מומחית לענייני משפחה שמייצגת במקצועיות רבה ורגישות את קהל הלקוחות שלה היא שלי גמליאלי. שלי גמליאלי היא עורכת דין מנוסה המייצגת נשים וגברים באופן מקצועי, אתי ואיכותי כך שהליך הגירושין שלהם יתנהל באופן מטיב ויאפשר להם להתחיל את פרק ב' בחיים באופן קל ונוח יותר.

עורך דין לענייני גירושין וחלוקת רכוש הוגנת

אחד האינטרסים הכי חשובים שיש לדאוג להם בהליך גירושין הוא חלוקת הרכוש המשותף. חשוב לדאוג שתהליך חלוקת הרכוש שלנו עם בן או בת הזוג שלנו לשעבר יהיה הוגן ואיכותי לשני הצדדים. חלוקת הרכוש נעשית בדרך כלל במתכונת של חצי חצי אלא אם לבני הזוג יש הסכם טרום נישואים לפיו חלוקת הרכוש צריכה להתבצע באופן אחר. עורך דין לענייני גירושין יוכל לדאוג שחלוקת הרכוש המשותף שלנו ושל בן או בת הזוג שלנו לשעבר תהיה הוגנת ותיקח בחשבון שיקולים שונים כמו מי יגדל את הילדים המשותפים במשמורת מלאה והאם אנחנו זכאים ליותר מחצי מהרכוש בגלל בגידה של בן או בת הזוג.

עורך דין לענייני גירושין והחלטה אודות משמורת הילדים המשותפים

עורך דין לענייני גירושין יוכל לסייע לנו לנסח הסכם משמורת על הילדים המשותפים שלנו כך שהוא יטיב גם אתנו וגם עם הילדים. הגעה להסכם אודות חלוקת המשמורת של ילדים נעשית פעמים רבות באמצעות עורכי דין ופעמים רבות גם על ידי צו של בית משפט. עורך דין מומחה יוכל לייצג אותנו בהליך גישור שבמהלכו אנחנו ובן או בת הזוג שלנו לשעבר נוכל למצוא את העמק השווה שיאפשר לנו לגדל ולספק לילדים שלנו את סביבת המגורים והמחייה הטובים ביותר. כאשר אין דרך להגיע לפשרה אז עורך הדין יוכל להוכיח לבית המשפט או לבית הדין הרבני למה אנחנו הורים ראויים יותר מבן או בת הזוג שלנו. עורך הדין יוכל לסייע לנו גם בתביעה של דמי המזונות כך שגידול הילדים יהיה בשבילנו משימה קלה יותר מבחינה כלכלית.

לתיאום פגישת ייעוץ

סגירת תפריט
נגישות